36 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Ambient per shitje

Per shitje

€ 46800

Ambienti ndodhet , në Rrugën “Sami Frasheri”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 36m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë, 1 tualet dhe 1 koridor. Ky ambient është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, veçanërisht për zyrë . Ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri 10 katësh. Është i pamobiluar. I pajisur me AC. Është i orientuar nga Veri-Perëndimi. I pajisur me çertifikatë pronësie Cmimi 1500€/m2 Cmimi Total 46,800 €.

Harta e prones