53.6 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartamenti 1+1

Per shitje

€ 33600

Shitet apartament ne Jallias Rruga”Grigor Pericev” Apartamenti ka një sipërfaqe prej 53.6m2 .Organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi , 1 ballkon dhe 1 tualet. Shitet I mobiluar Apartamenti ndodhet në katin e 4 ndertim, të një godine 5 katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I vjeter pa ashensor. Me certificate pronesie Cmimi 627euro/m2 Cmimi 33600euro

Harta e prones