159 m2

3 Dhoma

1 Garazh

Shitet apartamenti Dublex

Per shitje

€ 206700

Shitet dubleksi tek “Rezidenca Kodra e Diellit” Apartamenti eshte I oganizuar ne dy kate . Kati I pare eshte I organizuar ne ne nje ambiente te perbashket ndetje dhome gatim ngrenje 1 tualet,1 ballkon Kati I dyte eshte I organizuar ne 3 dhoma gjumi 1 koridor 1 tualet 1 lavanteri bashke me 1 depo . Dubleksi eshte I mobiluar ne menyre luxsoze dhe ofron kodicionim aspirim qendror . Dubleksi ndodhet ne katin e fundit te nje godine banimi sherbimi 4 kate. Objekti eshte pallati I ri pa ashensor Dubleksi ka pamje panoramike te gjere dhe ofron nje ambjent prej 159 m2 shitet e arreduar pervec dhomes se gjumit matrimoniale Eshte I pajisur me certifikat pronësie. Çmimi 1300 euro m2 Cmimi total 206700euro m2

Harta e prones