104 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartamenti 2+1

Per shitje

€ 55000

Shitet apartamenti 2+1 në Rrugën “ Teodor Keko”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 104m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi ,1 tualet nje koridor dhe nje balllkon. Apartamenti ndodhet në katin e 9, të një godine 10 katshe banim shërbim.Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Jug-Perëndimi. I pamobiluar. Certifikata e pronësisë është në proçes.. Çmimi 528€/m2. Cmimi total 55,000€.

Harta e prones