100 m2

0 Dhoma

0 Garazh

Jepet me qera Dyqani

Me qera

€ 500/muaj

Dyqani ndodhet ne” Porcelan” Rruga” Xhanfiza Keko”Dyqani ndodhet brenda qendres tregetare Conad .Ka nje sip 100m2 dhe është i gjithe një sipërfaqe. Jepet me qera dyqan i përshtatshëm për çdo lloj biznesi. Orjentimi L Dyqani eshte I ri .Eshte I organizuar ne nje ambient Çmimi 500euro/muaj

Harta e prones