122 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 2+1

Per shitje

€ 122000

Shitet apartamenti në”Komuna e Parisit”, Rruga” Merdar Shtylla” Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 122 m2 dhe siperfaqe e brendshme 110m2. Eshte e organizuar në një ambient ndenje ,gatimi dhe ngrenja organizohen en ambient te vecuar , 2 dhomë gjumi,1 tualet, 1korridor 1 ballkone. I mobiluar Pallat I ri Me ashensor Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një godine 9 kateshe I pajisur me certifikatë pronësie. Mundesi garazhi cmimi 10.000euro Cmimi 1000euro/ per m2 Çmimi total 122000Euro

Harta e prones