105 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet Apartamenti 1+1

Per shitje

€ 83000

Shitet apartamenti 1+1 në Rrugën “ Jordan Misja”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 105m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi , 1 tualet, 1 koridor dhe verandë 25m2 me ½ e cmimit. Apartamenti ndodhet në katin e 2, të një godine 8 katshe banim-shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar Jug-Perëndim. I arreduar luks. I pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 700€/m2. Cmimi total 83.000€.

Harta e prones