300 m2

0 Dhoma

3 Garazh

Shitet Bar-Coffe

Per shitje

€ 450000

Ofrohet për shitje Bar-Coffee me siperfaqe të brendshme 300m2, Rruga “ Don Bosko”. Lokali është i organizuar në 1 kat, i cili organizohet në një ambjent të hapur, 2 tualete, 1 kuzhinë dhe verandë. Është i orjentuar nga Jugu. Është i pa areduar. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Është i pajisur me 3 garazhe. Cmimi 1500€/m2 Cmimi total 450.000€.

Harta e prones