106.4 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 2+1

Per shitje

€ 63840

Shitet apartament ne qytetin e Shkodres.Apartamenti ndodhet prane shatervanit ne qender te qytetit Apartamenti ka një sipërfaqe total prej 106.4 m2 . Organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi,2 dhoma gjumi 1 tualete ,1koridor ,1 lavanteri dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 8 banimi të një godine 13 katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I ri Me ashensor . Është i orientuar nga Veri Lindja . I pa mobiluar Nuk eshte I pajisur me certifikat pronësie. Çmimi 600euro/m2 Cmimi total 63840 euro

Harta e prones