68 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet Apartamenti 1+1

Per shitje

€ 87000

Shitet apartamenti 1+1 në Rrugën “ Andon Zako Cajupi”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 68m2. Organizohet në një ambient të përbashkët, ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi , 1 tualet, 1 ballkon dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 5, të një godine 5 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Lindja. I pamobiluar. Është i pajisur me certifikatë pronësie + planimetri. Çmimi 1.279€/m2. Cmimi total 87.000€.

Harta e prones