40 m2

0 Dhoma

0 Garazh

Shitet Bar-Coffee

Per shitje

€ 140000

Ofrohet për shitje Bar-Caffe me siperfaqe të brendshme 40m2, Rruga “ Bulevardi Bajram Curri”, përballë Gjykatë së Rrethit Tiranë . Lokali ë shtë i organizuar në 1 katë , i cili organizohet në një ambjent të hapur, 1 tualet, 1 ballkon dhe verandë 40m2. Është i orjentuar Veri-Jug. Është i arreduar. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 3500€/m2 Cmimi total 140000€.

Harta e prones