87 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet Apartamenti 1+1

Per shitje

€ 130000

Shitet apartamenti 1+1 në Rrugën “ Mustafa Qosja”, tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 67m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 2, të një godine 3 katshe banim-shërbim. Objekti është pallat i vjetër, pa ashensor. Është i orientuar nga Veri-Perëndimi. I mobiluar. I pajisur me certifikatë pronësie Me sistem qendrore per ngohje. 20m2 bodrum, I perfshire ne cmim. Çmimi 1494€/m2. Cmimi total 130000€.

Harta e prones