188 m2

4 Dhoma

1 Garazh

Jepet me qera Apartamenti 4+1

Me qera

€ 5000/muaj

Jepet me qera Apartamenti 4+1 në Rrugën “ Sami Frashëri”, tek Nobis Apartamenti ka një sipërfaqe totale 188m2. Organizohet në një ambient më vete ngrënje dhe gatimi, 1 dhomë ndejtje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 4, të një godine 8 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar Jug-Lindje. Është i areduar në stilin klasikë. I pajisur me sistem vëzhgimi (kamera). (Domatika) online. Sistem audio në të gjithë apartamentin. Sistem chiller-gas. Uje 24-ore, të ngrohtë + të ftohtë. 2 vende parkimi. Cmimi total 5000 €/muaj..

Harta e prones