100 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Jepet me qera apartament 2+1

Me qera

€ 400/muaj

Jepet me qira apartamenti 2+1 në Rrugën “ Bilal Sina”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 100m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 2, të një godine 7 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar Lindje-Perëndim. Është i mobiluar. Cmimi total 400€/muaj.

Harta e prones