65 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 48000

Shitet apartamenti 1+1 në Rrugën “ Loni Ligori”, në Unazë të Re. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 65m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi , 1 tualet, 1 balllkon, dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 2, të një godine 8 katshe banim-shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar Veri-Perëndim. Është i mobiluar. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 738€/m2. Cmimi total 48000€.

Harta e prones