73.5 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 73500

Shitet apartament tek hipoteka Kompleksi “Prestigj”Rruga Rruga “Asim Vokshi” Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 73.5m2 që organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi,1 dhome gjumi , 1 ballkone dhe 1 tualete dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin12 ndertim të një godine 14 katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I ri me ashensor . Është i orientuar nga jugu lindje I pa mobiluar Eshte I paisur me certifikat pronësie. Çmimi 1000 m2 /Euro Cmimi total 73.500 Euro

Harta e prones