126 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Jepet me qera apartament 2+1

Me qera

€ 600/muaj

Jepet me qera apartamenti, në Rrugën “ Muhamet Gjollesha”. Apartamenti ka një sipërfaqe 126m2. Organizohet në një ambjent të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 koridor. Është i orientuar nga Lindja. Apartamenti është i pamobiluar. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një godine 9 katshe banim shërbim. Çmimi 600 €/muaj.

Harta e prones