72 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 37100

Shitet apartament tek “Fresku” Rruga “Shefqet Kuka”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 72m2 që organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi,, , 1 dhome gjumi , 1 ballkone dhe 1 tualete dhe 1 koridor Apartamenti ndodhet në katin e 4 ndertimi të një godine 5 katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I ri pa ashensor . Është i orientuar nga Veri Perendim ,Juge Perendim Pa mobiluar Eshte I pajisur me certifikat pronësie. Çmimi 515 euro Cmimi total 37100euro

Harta e prones