48.3 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 41625

Shitet apartament tek “Qytet Studenti” rruga “Pjeter Budi “ Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 55.5 m2 dhe sip te shfrytezueshme 48.3 m2 që organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi,1 dhome gjumi , 1 ballkone dhe 1 tualet Apartamenti ndodhet në katin e 4 ndertimi të një godine 6 katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I ri me ashensor . Është i orientuar nga perendimi Pa mobiluar Nuk eshte I paisur me certifikat pronësie ne proces Çmimi 750 euro/m2 Cmimi total 41.625 Euro

Harta e prones