130 m2

3 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 3+1

Per shitje

€ 100000

Shitet apartament Rrugen “ Kavajes “. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 135 m2 dhe te banueshme 130m2 që organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi ,2ballkone dhe 3 tualete 1 koridor . Apartamenti ndodhet në katin 5 ndertim, të një godine 5 katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I ri me ashensor . I mobiluar Eshte Çmimi 770 euro/m2 Cmimi total 100.000euro

Harta e prones