110 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 2+1

Per shitje

€ 75000

Shitet apartamenti 2+1 në Rrugën “ Besim Alla”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 110m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi ,1 tualet 1 koridor dhe 1 balllkon. Apartamenti ndodhet në katin e 7, të një godine 8 katshe banim shërbim.Objekti është pallat i ri, me ashensor. Sistem qëndror ngrohje- ftohje. Është i pajisur me grila elektrike. Është i orientuar nga Jug-Perëndimi. I mobiluar. I pajisur me certificatë pronësie.. Çmimi 682 €/m2. Cmimi total 75000€.

Harta e prones