68.5 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 41.100

Shitet apartament tek” Liqeni I thate “Rruga “Tirane-Elbasan” Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 68.5 m2 që organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi,1 dhome gjumi , 1 ballkone dhe 1 tualete dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin 2 të një godine 5 katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I ri me ashensor . Është i orientuar nga Jugu Pa mobiluar Eshte me certifikate pronesie Çmimi 600 euro/m2 Cmimi total 41.100 euro

Harta e prones