100 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 2+1

Per shitje

€ 90000

Shitet apartamenti 2+1 në Rrugën “ Rrapo Hekali”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 100m2. Organizohet në një ambient të përbashkët, ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e 2, të një godine 5 katshe banim shërbim.Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Jug-Perëndimi. I mobiluar. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 900€/m2. Cmimi total 90000€.

Harta e prones