72.5 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 41.120

Shitet apartament “Misto Mame” Rr “Besim Alla” Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 72.5 m2 që organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi,1 dhome gjumi , 1 ballkone dhe 1 tualete dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në kati 3 të një godine 8katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I ri ,me ashensor . Është i orientuar nga Juge I mobiluar Eshte I paisur me certifikat pronësie. Çmimi 567 m2 /Euro Cmimi total 41.120 Euro

Harta e prones