74 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 33.300

Shitet apartament “Misto Mame” Rruga “Besim Alla” Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 74 m2 që organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi,1 dhome gjumi , 1 ballkone dhe 1 tualete dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin 8 banimi ndertim të një godine 8 katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I ri me ashensor . Është i orientuar nga jugu I mobiluar Eshte I paisur me certifikat pronësie. Çmimi 450 m2 /Euro Cmimi total 33.300 Euro

Harta e prones