64.4 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 46500

Shitet apartament “Eleonora” ,Rruga”Rrapo Hekali” Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 64.4m2 dhe siperfaqe te shfrytezueshme 58m2 që organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi,1 dhome gjumi , 1 ballkone dhe 1 tualete dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 5 ndertimi të një godine 7 katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I ri me ashensor . Është i orientuar nga Juge Perendim Pa mobiluar Nuk eshte I paisur me certifikat pronësie. Çmimi 722euro/m2 Cmimi total 46500euro

Harta e prones