74 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 72000

Shitet apartament prane “Selites” ,Rruga”Siri Kodra” Apartamenti ka një sipërfaqe te brendshme prej 74m2.Organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi,1 dhome gjumi , 1 ballkone dhe 1 tualete dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 2 ndertimi të një godine 12katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I ri. Me ashensor Është i orientuar nga Jug- Lindje I pa mobiluar Eshte I paisur me certifikat pronësie. Çmimi 973euro/m2 Cmimi total 72000euro

Harta e prones