70 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 45000

Shitet apartament ne Porcelan ,Rruga”Hoxha Tasim” Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 70m2.Organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi,1 dhome gjumi , 1 ballkone dhe 1 tualete dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 4 ndertimi të një godine 5katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I vjeter. Pa ashensor Është i orientuar nga Veri Lindje I pa mobiluar Eshte I paisur me certifikat pronësie. Çmimi 643euro/m2 Cmimi total 45000euro

Harta e prones