70.32 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 50419

Shitet apartament ne Rrugen . “Don Bosko “ Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70.32 m2. Organizohet ne nje ambient te perbashket ndetje ngrenje dhe gatimi,1 dhome gjumi , 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 7 ndertim, të një godine 7 katshe banim shërbim.Objekti eshte pallat I ri.Ai ka ashensor . AI nuk ka kondicioner. Është i orientuar nga veriu. Eshte I pajisur me certifikate pronësie. I pa mobiluar Çmimi 717 euro/m2. Cmimi total 50.419 euro

Harta e prones