645 m2

10 Dhoma

2 Garazh

Jepet me qera vile 3 kateshe me pishine

Me qera

€ 4000/muaj

Vila ka nje siperfaqe 565m2 ndertim dhe 80m2 verande. Vila eshte e paisur me pishine me siperfaqe 48m2. Ajo ndodhet ne nje Kompleks Rezidencial Vilash, te quajtur “ Rolling Hills”, ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes. Kati Perdhe me siperfaqe totale ndertimi 217m2 me hyrje nga pishina: Ambient rekreacioni dhe studio 75.8m2; Palester 18m2; Lavanderi 13m2; Kantine 4.7m2; Depo 8.1m2; Ambient teknik 4.8m2; Garazh 45m2; Tualet 4.2m2; Korridor 16m2. Kati Pare 190m2 ndertim + 20m2 verande me hyrje nga rruga kryesore: Sallon + ngrenie + kuzhine gatimi 74.7m2; Dhome miqsh + tualet 16.5 + 6.0m2; Dhome per prinderit + tualet + garderobe 15.5 + 5.2 + 6m2; Tualet 4.5m2; Korridor 17.6m2 Kati Dyte 158m2 ndertim + 60m2 verande: Dhome gjumi matrimoniale + garderobe + tualet + verande 33.8 + 9.0 +14.2m2; Dhome1 per femije + tualet + verande 15.7 + 6.5m2 + Verande; Dhome2 per femije + tualet + ballkon 19.5 + 6.0 + 5.0m2; Garderobe 3.5m2; Korridor 10.6m2 Nen catia: Ambient magazinimi me shkalle portative te fshehur, te levizshme, per depozitim materialesh te ndryshme (Vegla dhe materiale ndertimi) rreth 100m2 Vila jepet e pa mobiluar. Cmimi eshte 4000 €/muaj.

Harta e prones