101 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 2+1

Per shitje

€ 55000

Shitet apartamenti 2+1 në Rrugën “ Loni Ligori”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 101m2. Organizohet në një ambient të ngrënje dhe gatimi me vete, 2 dhoma gjumi ,2 ballkone,2tualete dhe një koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 7, të një godine 7katshe banim shërbim.Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Jug-Lindje-Perëndim. I pamobiluar. I pajisur me certificatë pronësie. Çmimi 545€/m2. Cmimi total 55000€ ( I pamobiluar); 60.000€ ( I mobiluar)

Harta e prones