577 m2

4 Dhoma

0 Garazh

Jepet me qera vile 3 kateshe me pishine

Me qera

€ 2800/muaj

Vila ka nje siperfaqe trualli 577m2. Siperfaqe e ndertimit te viles eshte 285m2.Vila eshte e paisur me pishine me dimensione 4.5*10m.Ajo ndodhet ne nje Kompleks Rezidencial Vilash,ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes,pergjate rruges Tirane -Elbasan Kati Perdhe : Dhome gjumi, tualet,ambjete rikreacioni,depo,kaldaja. Kati Pare : Ambjetje ndenje (holli), guzhine gatimi, garderobe, studio, garazhd (nje nivel me poshte se ambjetet e ndenjes) Kati Dyte : 2 dhoma gjumi per femijet, banjo per katin, dhome gjumi matrimoniale me banjo dhe garderobe Vila jepet e pa mobijuar. Cmimi eshte 2800 euro /muaj.

Harta e prones