97.5 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 2+1

Per shitje

€ 72000

Shitet apartamenti 2+1 tek Kompleksi “ Beta”, Rruga “ Peti”. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 97.5 m2. Organizohet në një ambjent të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 1 ballkon dhe një koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 4 godinë 6 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri,me ashensor. Është i orientuar nga Lindja. Në proces hipotekimi. Çmimi 738 €/m2 ( I pamobiluar); 810 €/m2 ( I mobiluar) Cmimi total 72000€ ( I pamobiluar); 79000€ ( I mobiluar)

Harta e prones