608 m2

5 Dhoma

2 Garazh

Jepet me qera vile 4 kateshe me pishine

Me qera

€ 3800/muaj

Vila ka nje siperfaqe trualli 608m2. Kati perdhe ka siperfaqen 181m2.Kati I pare ka siperfaqe 155m2+100m2verande.Kati I dyte ka siperfaqe 109m2,dhe papafingo 55m2. Vila eshte e paisur me pishine .Ajo ndodhet ne nje Kompleks Rezidencial Vilash,ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes,pergjate rruges Tirane -Elbasan Vila eshte e organizuar ne 2 ambiente ndetje,2 kuzhina,5 dhoma gjumi,4 tualete,2 garazhe dhe papafingo. Cmimi eshte 3,800 euro /muaj.

Harta e prones