84 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 85000

Shitet apartamenti 1+1 në Rrugën “ Shyqyri Brari”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 84m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi , 1 ballkon dhe 1tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 4, të një godine 5katshe banim shërbim.Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Jug-Lindje-Veri. I pamobiluar. I pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 1012€/m2. Cmimi total 85000€.

Harta e prones