82 m2

2 Rooms

0 Garage

Apartment 2+1 for sale

For sale

€ 93000

Shitet apartamenti 2+1 në Rrugën Vasil Shanto . Apartamenti ka një sipërfaqe totale 82m2. Organizohet në një ambient me vete ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon dhe koridor. Apartamenti ndodhet nëkatin e 4, të një godine 5 katshe banim shërbim. Objekti është pallat me ashensor. Pjesërisht i mobiluar I pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 1134€/m2. Cmimi total 93 000€.

Property Map