449.2m2 m2

5 Dhoma

1 Garazh

Jepet me qera vile 4 kateshe me pishine

Me qera

€ 3000/muaj

Vila ka nje siperfaqe trualli717m2. Siperfaqe e ndetimit te viles eshte 449.2m2.Vila eshte e paisur me pishine me dimensione 4*8m.Ajo ndodhet ne nje Kompleks Rezidencial Vilash,ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes,pergjate rruges Tirane -Elbasan Kati Perdhe : Dhome gjumi, tualet, ambjete rikreacioni me dalje direkt ne pishine, depo,kaldaja,garazhd,ambjent me oxhak. Kati Pare : Ambjetje ndenje (holli), guzhine gatimi, studio, ambjent me oxhak Kati Dyte : 2 dhoma gjumi per femijet, banjo per katin, dhome gjumi matrimoniale me garderobe. Kati Trete : Dhome gjumi matrimoniale me banjo, hapesire nencati me verande. Vila jepet e pa mobijuar. Cmimi eshte 3,000 euro /muaj.

Harta e prones