280 m2

4 Dhoma

0 Garazh

Jepet me qera vile3 kateshe

Me qera

€ 1700/muaj

Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280m2+Verand +pishine.Ajo ndodhet ne nje Kompleks Rezidencial Vilash,ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes. Ne katin perdhe ka nje banjo,nje sallon ,dhe nje salle studimi .Ne katin e pare te viles,ka nje sallon te madh ndenje me oxhak,ambient ngrenje,kuzhine me dritare me drite dhe ajrim,nje banjo nje verand.Ne katine dyte nje koridor ,nje banjo dhe 4 dhoma gjumi.Ambientet pjeserishte te mobiluar Çmimi 1700euro/muaj

Harta e prones