70.4 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne rrugen Don Bosko

Me qera

€ 400/muaj

Jepet me qera apartamenti 1+1 në Rrugën Don Bosko. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 70.4m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi , 1 tualet, 1 ballkon dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 3, të një godine 10 katshe banim-shërbim. Objekti është pallat i ri , me ashensor. Është i orientuar nga Jugu. I mobiluar.I pajisur me AC Çmimi 400€/month

Harta e prones