300 m2

3 Dhoma

1 Garazh

Shitet dublex ne rrugen e Kosovarëve

Per shitje

€ 370000

Shitet dubleksi ne rrugen e Kosovarëve . Apartamenti eshte I oganizuar ne dy kate . Kati I pare eshte I organizuar ne ne nje ambiente te perbashket ndetje dhome gatim ngrenje 1 tualet, dhe 1 ballkon . Kati I dyte eshte I organizuar ne 3 dhoma gjumi ,1 koridor ,2 tualete dhe2 ballkone.Dubleksi eshte I pamobiluar dhe I orientuar Veri-Jug-Lindje-Perendim. Dubleksi ndodhet ne katin e 2-3 te nje godine banimi sherbimi 5 kate. Objekti eshte pallati I ri . Dubleksi ka pamje panoramike te gjere dhe ofron nje ambjent prej 300m2 si edhe post parkimi . Eshte I pajisur me certifikat pronësie. Çmimi 1233 euro m2 Cmimi total 370,000 Euro

Harta e prones