66.2 m2

1 Dhoma

0 Garazh

shitet apartament 1+1 ne rrugen Qesarakë-Dajt

Per shitje

€ 57000

Shitet apartamenti 1+1 në Rrugën Qesarakë-Dajt te Rezidenca Lugano . Apartamenti ka një sipërfaqe totale 66.2m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi , 1 tualet,1 koridor dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 5, të një godine 6 katshe banim shërbim.Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Jug-Perëndim. I mobiluar. I pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 861€/m2. Cmimi total 57.000€.Cmimi është i diskutuar .

Harta e prones