127 m2

3 Dhoma

0 Garazh

Jepet me qera apartamenti 3+1 ne rrugen Sami Frasheri

Me qera

€ 800/muaj

Jepet me qera apartament në rrugën Sami Frasheri . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 127m2 ,e shfrytëzueshme që organizohet ambient ndetje dhe gatimi ku keto dy te fundit organizohen ne nje ambient te perbashket,nje koridor,3 dhoma gjumi , 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar.I pajisur me AC. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një godine 10 katshe banim shërbim. Objekti eshte pallat I ri ,me ashensor. Është i orientuar Jug-Lindje . Mundesi garazhi perkundrejt pageses . Çmimi 800 euro/muaj

Harta e prones