220 m2

3 Dhoma

0 Garazh

Shitet dublex ne rrugen e Kavajes

Per shitje

€ 180000

Shitet dublexi tek Rruga e Kavajes 220m2. Apartamenti eshte i oganizuar ne dy kate , objekti 4 kate. Kati I pare eshte i organizuar ne ne nje ambiente ndetje, dhome gatim + ngrenje, 1 tualet Kati I dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 tualet ,ballkon dhe 1 koridor. Dubleksi eshte I mobiluar lux.Gjendet ne katin 7-8 . Objekti eshte pallati i ri, pa ashensor. Orientimi Veri-Jug-Lindje-Perendim. I pajisur me certifikate pronesie . Çmimi 818 €/m2 Cmimi total 180,000 €.

Harta e prones