92 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartamenti 2+1 ne rrugen Gjergj Legisi

Per shitje

€ 55000

Shitet apartamenti 2+1 në Rrugën Gjergj Legisi. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 92m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi , 1 tualet koridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6, të një godine 6 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, pa ashensor. Është i orientuar Lindje- Perëndim-Veri. I mobiluar. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 598€/m2. Cmimi total 55 000 €.

Harta e prones