165 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Jepet me qera dyqani ne rrugen Muhamed Gjollesha

Me qera

€ 3300/muaj

Dyqani ndodhet , në Rrugën Muhamed Gjollesha Dyqani ka një sipërfaqe prej 165 m2 dhe është i gjithi i organizuar në një ambient të hapur me 1 tualet. Ky ambient është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, furrë buke, dyqan, zyrë ose bar-kafe etj. Ndodhet në katin përdhes të një pallati të ri. Është i pamobiluar. Është i orientuar nga Lindja.Ka mundësi parkimi . Cmimi 3,300€/muaj .Taksat janë të përfshira në çmim .

Harta e prones