139 m2

0 Dhoma

0 Garazh

Jepet Dyqani me qera

Me qera

€ 350/muaj

Dyqani ndodhet tek kompleksi “Kontakt”,mbrapa zjarrfikeseve , Rruga “Artan Lenja” Siperfaqja totale 139 m2 90 m2 jane ambjente te brendeshme dhe 50 m2 jane ambjente jasht qe mund te shfrytezohen . Dyqani ka nje termoizolim me veshje kapot . Orjentimi Juge Perendim, Dyqani eshte I ri .Eshte I organizuar ne nje ambient dhe ka dy tualete. Çmimi 350 euro/muaj Cmimi I diskutueshem

Harta e prones