123 m2

2 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartamenti 2+1 ne rrugen e Porcelanit

Per shitje

€ 115000

Shitet apartamenti 2+1 në Rrugën e Porcelanit . Apartamenti ka një sipërfaqe totale 123m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje,ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 7, të një godine 8 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar Jug-Lindje-Perëndim . Është i pamobiluar.I pajisur me AC . I pajisur me çertifikatë pronësie Çmimi 934€/m2. Cmimi total 115,000€.

Harta e prones