110 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet lokal n e rrugen Ymer Kurti

Per shitje

€ 280000

Ofrohet për shitje Bar-Coffee me siperfaqe totale 110m2 , rrruga Ymer Kurti Lokali është i organizuar në katin e parë . Lokali organizohet në një ambjent të hapur me 2 tualete dhe verandë 10m2. Është i orientuar Jug-Perëndim. Është i arreduar I pajisur me AC. Është në proces hipotekimi Cmimi 2545€/m2 Cmimi total 280.000€.

Harta e prones