63 m2

1 Dhoma

0 Garazh

Shitet apartamenti 2+1

Per shitje

€ 49140

Shitet apartamenti 1+1 në Rrugën e “Rrapo Hekali”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 63m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi , 1 tualet, 1 ballkon dhe një koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 2, të një godine 6 katshe banim shërbim.Objekti është pallat i ri, me ashensor. I pajisur me AC. Është i orientuar nga Lindja. I mobiluar . I pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 780 €/m2. Cmimi total 49,140€

Harta e prones