35 m2

1 Dhoma

0 Garazh

shitet apartament 1+1

Per shitje

€ 30000

Shitet apartamenti 1+1 tek “Siri Kodra”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 35m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi , dhe 1 tualet Apartamenti ndodhet në katin e 1, të një godine 6 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Veriu. Gjysëm I mobiluar. I pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 857€/m2. Cmimi total 30,000€.

Harta e prones